0

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo u komentua përherë në publik e sidomos në këto vitet e fundit pasi u operua dhe hoqi kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani duket krejt ndryshe dhe shfaqet gjithmonë e më tërheqëse.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet me veshje të mjekëve që i përdorin për të hyrë në sallën e operacioneve.

A po me shkon për kirurge? E ka përshkruar foton Big Mama.

Kujtojmë që Big Mama është gazetare televizive dhe ajo këtë foto mund ta ketë bërë gjatë përgatitjes të ndonjë emisioni. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE