0

Afrona Dika, ndonëse është një modele shumë e suksesshme, në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe për çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

Ajo ka publikuar një foto të këngëtares së njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila shfaqet vetëm në bikini ndërsa tregon të pasmet e saj gjigante.

E çuditshme arsyeja pse Afrona ka zgjedhur këtë foto të Bebës ta publikojë në Instastoryn e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE