0

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Jo vetëm për këngët e saj, por ajo është e njohur edhe për paraqitjen, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e grimosur shumë rëndë.

Me flokët shishka dhe me grimin e tepruar, Nora do ta ‘shashtris’ burrin dhe vajzën e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE