0

Luljeta Përgjegjaj është emri që u bë i njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik e media rozë.

Ishte lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Meda, ajo që e bëri tejet të përfolur Lulen, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë të martuar dhe kanë katër fëmijë.

Lulja është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me fëmijët për 1 Qershor dhe janë kilogramët e saj të tepërt ato që marin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE