0

Një video është shpërndarë ditëve të fundit në rrjete sociale.

Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri, aty thuhet se shihen dy konkurentë të emisionit Përputhen.

Nuk dihet se cka kanë qenë duke bërë dyshja në veturë, megjithatë, vetëm shihet se janë në pjesën e pasme të makinës.

Për më tepër shikoni videon dhe reagimin e tyre…

SHPËRNDAJE