0

Dhuron spektakël për publikun dhe është i dashur për publikun.

Humoristi i njohur, Rasim Thaqi-Cima është njëri nga më të preferuarit e publikut shqiptar, që rrëmbeu zemrat me çiltërsinë, sinqeritetin dhe energjinë pozitive që e përcjell me rolet e tij.

Jashtë profesionit, Cima mundohet t’i mbajë afër fansat e tij të shumtë duke iu ofruar momente nga përditshmëria e tij, përmes rrjeteve sociale.

Kësaj here përmes Instagramit, Cima ka zgjedhur fjalët më të dashura për ta uruar bashkëshorten e tij, Shukrijen.

“Sot ka datlindjen Shukrija…urime dhe 100 tjera te uroje…se ti je e vetmja qe mke duru gjith kto vite se tjeter kush skish mujt”, ka shkruar Cima sipër fotografisë së gruas.

SHPËRNDAJE