0

Rina është repere shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të motrës së saj, të cilën duket se e ka fotografuar pa e ditur ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE