0

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë çifti shumë i njohur nga publiku shqiptar.

Përderisa Ledioni u bë i njohur si moderator në emisione të shumta në Top Channel, Sara njihet si vajza e themeluesit të këtij mediumi, Dritan Hoxhës, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë të martuar dhe prindër të një djali që e kanë quajtur, London.

E Sara është në pritje edhe të fëmijës së dytë, e gjininë e të cilin e ka zbuluar në ditëlindjen e Ledionit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE