0

Engjëllusha Salihu është një këngëtare shumë e suksesshme e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si këngëtare shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku publikon momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veturë, mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen janë flokët e saj të prishura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE