0

Gresa Behluli, vajza e Shkurtës po i jep fundit beqarisë.

Ajo ka organizuar një kanagjegj ku ka pasur shumë të ftuar.

Të mërkurën, këngëtarja, Gresa Behluli ka mbajtur kanagjeqin e saj.
Këngëtarja, Gresa Behluli sot do të martohet ndërsa të mërkurën ka mbajtur kanagjeqin e saj, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ka përcjellur nga afër kanagjeqin e vajzës së Shkurte Fejzës.

E në videon e mëposhtme mund t’i shikoni të gjitha duke filluar nga mysafirët e deri te promovimi i këngës së re të Shkurtës dhe Gresës.

Përndryshe, Gresa do të martohet sot me Lulzim Ibrahimin, i njohur më mirë si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.

SHPËRNDAJE