0

Kështu duket Ryva me fytyrë serioze.

Ryva Kajtazi është një ndër fytyrat më bukura në showbizin kosovar.

Me poza të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë qëndron aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë aktive me poza të shumta, Ryva në shumicën e rasteve shfaqet e lumtur dhe me një buzëqeshje të mrekullueshme.

E, imazhi i sotit është krejt tjetër ku ajo shihet serioze.

SHPËRNDAJE