0

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku e ka fotografuar vetën në mënyrë të çuditshme.

E grimosur pak dhe me flokë të kapura, Adelina nuk duket në ngjendjen me të mirë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE