0

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina krahas muzikes e familjës është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Siç duket Adelinës nuk i ka përfunduar Shën Valentini ajo po vazhdon edhe sot me dhurata këtë e dëshmon përmes një postimi në instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE