0

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se burri I ka blerë një dhuratë shumë të shtrenjtë për Shën Valentin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE