0

Ata para pak muajve janë bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Ermali ditëve të fundit mori gjithë vëmendjen pasi vendosi t’i ndaj 100 mijë euro për familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues në Shqipëri.

Ky gjest nga u përshëndet nga të gjithë. E gëzuar për gjestin e burrit të saj ishte edhe Ariana e cila e shpërndajti postimin e Ermalit.

Ajo duket me disponim edhe tani. Këtë e shfaq në postimin e fundit ku shfaqet e veshur me një pallotë të gjatë dhe të bukur.

Në këtë pamje Ariana po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE