0

Diellza Kolgeci është modelja shumë e njohur kosovare.

Ajo është gjithmonë në qendër të medieve rozë e sidomos në këtë kohën e fundit kur ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Elena, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Fisniku ka realizuar një set fotografik me vazjën.

E babë e bijë ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE