0

Kaltrina është shumë e dashur për publikun.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës dhe burrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE