0

Learta Jakupi është emri i një prej personazheve më të përfolura në publik dhe në media rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar në profesion dhe në familje, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, për ditëlindjen e Kushtrimit, ajo ka postuar fotot më të bukura me burrin si surprizë për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE