0

Yllka vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive me veshjen ngjyrë të badhë, grimin dhe flokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE