0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.

E sot Adelina po e feston ditëlindjne e saj të 28-të. Me këtë rast, ajo ka marrë shumë dhurata të shtrenjta nga familjarët e saj.

Por ajo ka veçuar se cila është dhurata me e bukur e saj. Për ta kuptuar këtë shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE