0

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, përcjell ORAinfo.

Sot, Gëzimja po e shijon Bajramin e parë si nuse dhe përë këtë ajo është veshur në dallam.

E në përgatitjen e drekës po e ndihmon burri i saj dhe këtë moment Gëzimja po e ndan me ndjekësit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE