0

Pas dy muajve nga martesa Gresa dhe burri i saj kanë vendosur ta shijojnë muajin e mjaltit.

E për këtë ata janë përkujdesur të shkojnë në një vend tejet përrallor, përcjell ORAinfo.

Gresa nuk ka munguar me postime që nga dita e parë e këtij rrugëtimi.

E sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet tejet provokuese dhe kjo duket se do ta bëjë burrin e saj xheloz./ORAinfo/

SHPËRNDAJE