0

Ish-missi shqiptar, Diellza Kolgeci para pak ditëve është bërë prindër për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e quajtën vajzën e tyre me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.

Kjo i ka gëzuar shumë prindërit e ri e këtë po e tregojnë përmes imazheve të ndryshme,

Së fundi Fisniku ka publikuar një foto ku shihet vajza e saj e posa ardhur në shtëpi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE