0

Adelina vazhdon të jetë pjesë e mediave.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me dhuratën e radhës që i ka bërë burri i saj.

“Për mu çdo ditë është 8 mars”- ka shkruar Adelina./ORAinfo/

SHPËRNDAJE