0

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të njohura në trojet shqiptare.

Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe.

Gjithashtu, me përkujdesjen në fizikun çifti duken të mrekullueshëm.

Për më shumë, shikojeni si po duket…

SHPËRNDAJE