0

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, po vazhdon të jetë një ndër më të njohurat e publikut shqiptar.

U bë e njohur që në daljen e parë, mirëpo, famën më të madhe e ka arritur këto vitet e fundit, përcjell ORAinfo.

Ishte lidhja e saj me burrin maqedonas 50 vjeçar ajo që e bëri shumë të komentuar në publik.

Adelina nuk heziton të na tregojë për jetën luksoze, e së fundi ajo ka shkuar në një vend bregdetar për pushime.

Mirëpo, atje duket se ka marrë kohë të keqë dhe asaj i është dashur të veshë rroba të trasha./ORAinfo/

SHPËRNDAJE