0

Bearti dhe Tea tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ata kanë pasur disa përplasje pas ndarjës, shkruan ORAvip.

Të dy vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Bearti ka publikuar foto me një vajzë, por nuk ka zbuluar fytyrën.

A thua kjo është e dashura e re e Beartit!?/ORAvip/

SHPËRNDAJE