0

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku dje festoi ditëlindjen e 26-të.

Padyshim se kjo ishte një ditë e veçantë për artisten dhe ajo zgjodhi ta festojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në një video që ajo publikoi, shihet se ishte një festë e çmendur për ditëlindjen e saj.

Një urim, Morena e mori edhe nga ish i dashuri i saj, Sasha Sobhani. Sasha publikoi në Instagram një fotografi të Morenës, teksa si mbishkrimin ka lënë urim e ditëlindjes.

Në ju sjellim një video brenda festës së ‘çmendur’ të Morena Tarakut. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE