0

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAvip.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke lexuar, e vëmendjen e merr grimi i saj i ҫuditshëm. /ORAvip/

SHPËRNDAJE