0

Afrona u bë shumë e njohur pas lidhjes me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar vajzën e Bleros për ditëlindje.

“Urime princeshë”- ka shkruar ndër të tjera Afrona./ORAinfo/

SHPËRNDAJE