0

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Sot, për festën e Pavarësisë së Kosovës, Blerona është veshur me ngjyra të flamurit , mirëpo bie në sy trupi i saj ku duket se është shëndoshur edhe më shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE