0

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAvip.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur ngushtë dhe krejt bardh, Blerona po shkëlqen në këtë imazh. /ORAvip/

SHPËRNDAJE