0

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo përveç me profesionin, komentohet shumë edhe për pamjen e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan me pika dhe me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE