0

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me komplete tw kaltra. Me linjat bombastike, Blerona do t’i shkrijë meshkujt. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE