0

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet pa rroba. Këto imazhe duket se do ta bëjnë goxha xheloz burrin e saj, Bleron.

Për me tepër shikojeni çfarë foto provokuese sapo ka publikuar në rrjetet sociale Afrona. /ORAvip/

SHPËRNDAJE