0

Blero i reagon Shefqet Krasniqit: Gruaja është vet arsyeja që ne gëzojmë jetë.

Këngëtari Blero i ka reaguar Hoxhë Shefqet Krasniqit i cili në një emision tha se kuzhina është e grave, e oda e burrave.

Blero përmes një Instastory ka kritikuar Krasniqin duke thënë se nuk beson që ka ende njerëz të tillë dhe shton se gruaja është vet arsyeja që ne gëzojmë jetë.

Postimi i Bleros pa ndërhyrje:

“Spo mundem me besu qe ka njerz qe mendojn vend i gruas eshte vetem ne kuzhin. Vend i gruas eshte ne: oda, kuzhin, familje, edukat, kujdes, kultur, pasuri, dashuri, mbijetes, pergjegjsi dhe ne plot kuptimin e fjales eshte vet arsyeja qe ne gzojme jete.

SHPËRNDAJE