0

Blero vazhdon të jetë njëri prej këngëtarëve më të përfolur në vend.

Ai përveç me muzikën e tij komentohet shumë për jetën private, shkruan ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime nga jeta e tij private dhe profesionale.

Sot Tara ka ditëlindjen, e ai e ka uruar përmes një postimi në Instagram, ku ka bashkuar disa foto të Tarës.

Njëra nga fotot, është edhe një e realizuar nga Teuta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE