0

Afrona është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot Blero ka publikuar një foto të Afronës e cila në shikim të parë duket paksa provokative.

Cili do të jetë reagimi i Afronës!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE