0

Blero dhe Afrona janë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Ata janë diskutuar shumë që nga lidhja e tyre, dha tani ata janë të fejuar dhe në prag të martesës.

Blero dhe Afrona Dika janë një nga çiftet më të dashura për publikun.
Këngëtari, Blerim Muharremi dhe e dashura e tij, Afrona Dika janë vënë përballë njëri-tjetrit në një lojë në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Kjo lojë ishte realizuar me qëllimin për të kuptuar sa e njohin ata njëri-tjetrin me anë të disa pyetjeve tejet interesante.

E kur vie radha për surpriza, Blero tregon se çfarë befasie i bëri Afronës për herë të fundit.

SHPËRNDAJE