0

Blerona Qereti, është ndër këngëtaret me të bukura në trojet shqiptare.

E vetëdishme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmeria e saj, përcjell ORAinfo.

Por si çdo njeri, edhe Bleona di nuk ka imunitet ndaj sëmundjes.

Ajo ka publikuar një foto e shtrirë në spital.

Edhe pse e shtrirë në spital, Bleona duket e buzëqeshur. Shpresojmë që nuk është dicka serioze, ndërsa ne i urojmë shërim sa më të shpejtë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE