0

Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, ja me çka u befasua sot.

Fpjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura të mediave Rozë, sidomos së fundmi për jetën e saj private.

Ajo ka bërë të ditur se tashmë ka dikë në jetën e saj dhe po duket më e lumtur se kurrë.

Ajo së fundmi është shumë aktive në rrjete sociale, kështu duke postuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj.

Ajo ka bërë të ditur se partneri i saj e “mbyt” me dhurata duke postuar kështu foto të dhuratave ku partneri i saj ia dhuron.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot ku në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një buqetë të madhe lulesh.

SHPËRNDAJE