0

Biona Muqiqi është kunata e Egzonës.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se e ka zënë shiu në mes të rrugës.

E këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

SHPËRNDAJE