0

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me vajzën e vogël, dhe ajo që mer gjithë vëmendjen është se ndonëse shumë e vogël ajo merr poza para kamerës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE