0

Biona Muqiqi është kunata e Egzonës e motra e Albatritit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE