0

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë tatuazhe të njëjtë me mbesën e saj të vogël, mirëpo, duket se ajo është një lojë dhe që mund të fshihet.

Por, nuk dihet se si do të reagojë Egzona./ORAinfo/

SHPËRNDAJE