0

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundi, Biona ka publikuar disa imazhe me të cilat na tregon që është bërë e tëra bionde dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE