0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ata u bënë prindër të dy binjakëve e të cilët duket se janë rritur shumë.

E një një video që e ka publikuar Egzona ata shihet se gëzohen kur e shohin nënën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE