0

Big Mama vazhdon të jetë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo ishte në një dasmë, ku u duk mjaftë bukur, por pas dasmës po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE