0

Big Mama është shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë shumë e njohur sidomos në këtë kohën e fundit pas ndërhyrjeve që pati në trup e që bëri të duket krejt ndryshe, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani vazhdon të paraqitet gjithmonë e më tërheqëse.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo që fundi ka publikuar një foto me nënën e saj dhe e cila duket se është një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE