0

Big Mama vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në foton e fundit të publikuar, ajo shihet me një mashkull i cili po e puth Bigin në faqe.

A thua janë vetëm shokë apo diҫka më shumë!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE